GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE + Autor: Edyta Pruska
+ Data: 18.10.2018, 13:10
Dnia 6 października 2018 r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się ostatnie już w tym roku zawody lekkoatletyczne – przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz seniorów.
Naszą szkołę reprezentowali: Agata Bamberska, Karolina Rybak, Kacper Wiśniewski, Bartek i Przemek Kienast, Paweł Adamczak. Nasza skromna reprezentacja wywalczyła 4 złote medale:

KAROLINA RYBAK - bieg na 60 m, skok w dal
BARTEK KIENAST - bieg na 60 m, skok w dal

To nie pierwsze medale tych doskonałych sportowców – Karolina i Bartek należą do elitarnego grona multimedalistów. Warto w tym miejscu przypomnieć kilka nazwisk uczniów, którzy na stałe wpisali się w sportową historię naszej szkoły:
- Hubert Rybak
- Weronika Borowicz
- Dominika Kucharczyk
- Przemek Winowiecki
- Adrian Kucharczyk
- Jakub Wolski
- Bartek Zychla

Nie sposób wymienić wszystkich uczniów, którzy przyczynili się do rozsławienia imienia naszej małej szkoły. Wszystkim po raz kolejny DZIĘKUJEMY!!

Nauczyciel WF – E. Pankanin