TANECZNE SUKCESY UCZENNICY KLASY IV + Autor: Edyta Pruska
+ Data: 30.10.2018, 10:04
Kolejny raz uczennica naszej szkoły Klaudia Pruska miała okazję pokazać swój talent na parkiecie w Ciechocinku dnia 21 października 2018 roku oraz w Paterku dnia 28 października 2018 roku. Dziewczynka wzięła udział Mistrzostwach Polski o Puchar Burmistrza Ciechocinka oraz w IV Kujawsko – Pomorskim Festiwalu Tańca Towarzyskiego. Jako konkurencyjne tańce Klaudia zatańczyła walca angielskiego, sambę, cha-chę i polkę. Uczennica po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce, otrzymała pamiątkowe dyplomy, medale oraz inne cenne nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawczyni klasy IV – Grażyna Fifielska