Strona Główna Oferta szkoły Prawo szkoły Kadra Galeria Szkoła Humanitarna Osiągnięcia uczniów Kontakt 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/s/z/szkolazboze.ugu.pl/news/show.php on line 2
ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW + Autor: Edyta Pruska
+ Data: 30.10.2018, 11:24
26 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego miało podniosły i radosny charakter.
Pierwszoklasiści wraz z koleżankami i kolegami klasy V zaprezentowali program artystyczny. Z przejęciem recytowali wiersze na temat nauki, bezpieczeństwa i ruchu drogowego oraz znajomości swojej ojczyzny. Na sali rozbrzmiewały również piosenki „ Pierwszaczek”, „Na dobry początek”, ” Znaki drogowe” i „Jesteśmy polką i Polakiem”.
Na koniec w obecności rodziców, kolegów i koleżanek oraz pracowników szkoły odważnie złożyli ślubowanie. Po czym pani dyrektor Ewa Śliwińska każdego z pierwszaków pasowała na ucznia klasy pierwszej.

Dopełnieniem uroczystości było wręczenie uczniom dyplomów oraz drobnych upominków w postaci książek i rożków obfitości.
Po uroczystości uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, a następnie udali się wraz z rodzicami na słodki poczęstunek.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy wsparli tę uroczystość: przede wszystkim rodzicom, Radzie Rodziców, Samorządowi Uczniowskiemu, uczniom klas V, oraz pracownikom szkoły.

Wychowawca Agnieszka Nowak


Komentarze wyłączone.


[skomentuj] [wróć do newsów]


PsNews::info
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews
Partnerzy